Telefonické a online lekce cizích jazyků

Online jazykové kurzyChybí Vám čas či chuť pravidelně docházet do jazykové školy? Nevadí! S námi se můžete učit cizí jazyky z pohodlí svého domova či kanceláře v době, která vám vyhovuje. Stačí Vám jen připojení k internetu a můžete zahájit jazykové kurzy online.

Chcete se naučit cizí jazyk, abyste se domluvili na dovolené? Potřebujete cizojazyčnou konverzaci k jednání s obchodními partnery nebo si jen prostě chcete rozšířit obzory?

Online kurzy jazyků šité na míru

Nezáleží na tom, jaké jsou Vaše motivy a cíle. Jazyková škola Berlitz Praha Vám jich pomůže dosáhnout. Přizpůsobíme jazykové kurzy Vašim konkrétním požadavkům tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků v co možná nejkratší době.

Online kurzy jazyků

 • Online jazykové kurzy pro jednotlivce

  Chcete se učit cizí jazyk z pohodlí svého domova? Jazyková škola Berlitz Vám to umožní! Stačí se jen ve Vámi zvoleném čase spojit s lektorem přes internet. Celou jazykovou lekci si navíc můžete nahrávat, abyste si ji mohli kdykoliv později znovu přehrát.
  Více o individuálních online jazykových kurzech »

 • Firemní online jazykové kurzy

  Také Vaši zaměstnanci mohou studovat cizí jazyky přes internet. Stejně jako u klasických firemních jazykových kurzů, také u virtuální výuky jazyků jsme připraveni pro Vaše zaměstnance připravit učební program šitý na míru Vašim potřebám. Výhodou online kurzů jazyků je velká úspora času a nákladů. Naši lektoři se zcela přizpůsobí časovému harmonogramu Vašich zaměstnanců či manažerů.
  Více o firemních online jazykových kurzech »

 • Skupinové online jazykové kurzy

  Skupinová online výuka jazyků je určena pro skupinku 3-5 studentů, které spojuje stejný cíl. Stačí se jen přihlásit ve stanovenou dobu přes internet do virtuální třídy. Více o skupinových online jazykových kurzech »

Stejně jako online jazykové kurzy, tak i telefonické kurzy cizích jazyků Vám umožňují studovat cizí jazyk, kdy a kde chcete. Kurzy cizích jazyků tedy nejsou omezené jen na region Praha, kde máme jazykové centrum, telefonické jazykové kurzy můžete využívat po celé České republice. Pokud je vaší prioritou zdokonalení se v konverzaci, pak jsou pro vás lekce jazyků po telefonu to pravé. Telefonické lekce cizích jazyků jsou dostupné buď samostatně, nebo v rámci kombinované výuky společně se studiem na portálu CyberTeachers®.

Jak probíhají telefonické kurzy jazyků?

Telefonické kurzy jazyků probíhají skrze pevnou telefonní linku nebo skype.

Výhodou telefonických lekcí jazyků je:

 • úspora času a nákladů
  Nemusíte nikam dojíždět. Učit se můžete ve své kanceláři, ale klidně i v pohodlí domova.
 • flexibilita
  Lekce probíhají tehdy, když se vám to hodí. Odpadá tím stres, že nestihnete přijít do jazykové školy včas.
 • rychlé tempo výuky
  Vzhledem k tomu, že máte lektora jen pro sebe, je výuka mnohem intezivnější a vy můžete dělat mnohem větší pokroky.

Kurzy jazyků po telefonu zahrnují:

 • možnost online rezervace lekcí
 • výběr lektora dle preferencí klienta
 • individuálně sestavené 30minutové lekce
 • virtuální tabule umožňující komunikaci studenta s lektorem během lekce a sdílení či výměnu dokumentů
 • možnost okamžité rezervace lekce a podpory lektora v případě urgentní potřeby, např. potřebujete-li připravit prezentaci v cizím jazyce
 • zpětná vazba ve formě reportu po každé telefonické lekci, domácí zadání na další lekci

Kombinovaná výuka cizích jazyků

Jazyková škola Berlitz nabízí také kurzy kombinované výuky cizích jazyků:

 • CyberTeachers® & Výuka po telefonu

  Kombinace individuálních telefonických lekcí s přístupem do systému pro výuku jazyků online - CyberTeachers®.

 • CyberTeachers® Live a živá výuka v jazykové škole

  Tento nejoblíbenější kurz cizích jazyků kombinuje samostudium v rozsahu min. 4 lekcí týdně s výukou ve třídě jazykového centra Berlitz (2 lekce týdně) po dobu 10 týdnů. Licence CyberTeachers® platí 3 měsíce.

Zaujala Vás naše nabídka lekcí cizích jazyků po internetu či telefonu?

Kontaktujte nás a domluvte si zkušební hodinu zdarma! Zodpovíme veškeré Vaše dotazy a sdělíme Vám i podrobnosti o cenách jednotlivých jazykových kurzů.