Využijte při nákupu jazykových kurzů v Berlitz Praha jarní nabídku

on 17 březen 2016
Vytvořeno: 17 březen 2016

Rozhodli jste se vybrat si jazykový kurz? Hledáte jazykový kurz v Praze nebo online jazykový kurz, ke kterému máte přístup 24 hodin denně? Ať tak či onak v Berlitz Praha najdete vždy tu ideální variantu právě pro Vás.

Individuální kurzy v jazykové škole Berlitz Praha

Jazykové centrum v Praze nabízí prezenční výuku až 14 cizích jazyků. Při výuce se setkáváte s jazykovým lektorem - rodilým mluvčím - který se věnuje 100% jen Vám. Výuka probíhá podle výukové metody Berlitz Method®.

Ke kurzům Total Immersion®, Sprint, Express, Classic a Premium výukové materiály v hodnotě 3100,- Kč zdarma!

Jazykové kurzy se od sebe liší frekvencí lekcí a intenzitou výuky. Vyberte si podle toho, jak moc rychle se chcete cizí jazyk naučit nebo podle toho, kolik času mu můžete denně nebo týdně věnovat.

Total Immersion® nabízí jedinečný způsob rychlého naučení jazyka. 12 hodin denně a 5 dní týdnu se "totálně ponoříte" (Total Immersion®) do studia a již za pár týdnu se posunete o jednu jazykovou úroveň výše.
Kurz trvá 1 - 6 týdnů (dle přání klienta).
Dalším intenzivním kurzem je Sprint. Za pouhý týden zvládnete více, než co jinde trvá měsíce. Celkově se učíte 45 hodin.
Další soukromé kurzy zahrnují 36 výukových lekcí, které si rozdělíte do období od 3 týdnů do 3 měsíců.

Kombinace online kurzu a živých lekcí

Unikátní online platforma CyberTeachers® nabízí samostudium angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny.

Nyní sleva 50 % na všechny licence CyberTeachers®

Tuto formu studia cizích jazyků můžete kombinovat s telefonickými lekcemi, živou výukou v jazykové škole nebo živou výukou ve virtuální třídě.

Oživte svoje znalosti angličtiny aktivněji a zakoupením 3měsíční licence CyberTeachers® a 20 živých lekcí angličtiny v jazykové škole v Praze zároveň využijte jarní akci.

Kombinovaná výuka angličtiny za 19.990,- Kč

Napište nám nebo zavolejte na +420 273 136 015 a využijte akční nabídku již ode dneška!