Online výuka jazyků

on 15 srpen 2016
Vytvořeno: 15 srpen 2016

Online vyuka jazykuVíme, že v dnešní multikulturní době můžete žít část roku v cizině nebo může Vaše pracovní náplň zahrnovat služební cesty do zahraničí. Přesto se ale můžete učit cizí jazyk, protože výuka cizího jazyka v dnešní době již neznamená nutnost pravidelně navštěvovat jazykovou školu.

Naopak – máme pro Vás online jazykové kurzy! Můžete se učit jak z pohodlí svého domova, při cestě vlakem nebo v zahraničí. Stačí mít jen připojení k internetu.

 

Typy online kurzů

Virtuální učebna

Pokud se nemůžete účastnit výuky osobně, máme pro Vás připraveny virtuální lekce. V naší nabídce máme více jak 40 jazyků, které můžete studovat s rodilým mluvčím prostřednictvím metody Berlitz. Celou lekci si můžete nahrávat a poté znovu přehrát.  

 

 

 

 

Cyberteachers

Aplikace Cyberteachers je interaktivní platforma, díky které můžete studovat angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu nebo francouzštinu z pohodlí domova či na cestách, a to 24 hodin denně.

Kromě širokého výběru médií podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty, Vám bude v učení pomáhat generátor pro zapamatování slovní zásoby, slovník, překladač, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu. Po každé jazykové lekci navíc obdržíte email (report) s krátkou lekcí, která Vás bude dále motivovat ke studiu.

Telefonické kurzy

Vaše zdokonalování cizího jazyka může probíhat i formou telefonických kurzů nebo prostřednictvím Skype. Jazykové kurzy probíhají v těchto jazycích: angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština po dobu 30 minut po předchozí online rezervaci. Během hovoru se využívá interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů, po každé lekci navíc obdržíte zpětnou vazbu se zadáním úkolů pro samostudium.

Kombinované studium

Díky kombinované výuce jazyků spojíte výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online či telefonických lekcí. Jazykové lekce tak mohou probíhat kdekoliv a kdykoliv potřebujete. Podrobný popis nabízených variant najdete v naší nabídce.

Máte zájem o online výuku jazyků?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015! Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.