Kurzy jazyků na celý rok s 31% slevou

on 07 leden 2016
Vytvořeno: 07 leden 2016

S novým rokem přicházejí i nová rozhodnutí nebo předsevzetí. Nebojte se jich a využijte svoje odhodlání naplno. Naplánujte si jazykový kurz na celý rok a ušetřete celých 31 % na kurzovném.

Celoroční jazykový kurz se slevou

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí výuku 14 cizích jazyků prezenční formou v jazykovém centru v Praze. Ať se již chcete naučit anglicky, německy nebo španělsky, nebo Vás lákají jazyky jako mandarínská čínština, maďarština nebo srbština, díky výukové metodě Berlitz to zvládnete hravě a výuka jazyků Vás bude bavit.

  • Kupte si celoroční jazykový kurz se slevou 31 %!

Kurzy jazyků v Berlitz Praha šijeme na míru svým zákazníkům, intenzitu kurzu si volíte podle svých možností a náplň kurzu přizpůsobíme podle toho, v jakém oboru si chcete jazykové znalosti rozšířit.

Ukázková lekce zdarma

Nevíte, jestli Vám výuka jazyků podle Berlitz Method® bude vyhovovat?
Naplánujte si ukázkovou lekci jazyka zdarma! Ukázkovou lekci nabízíme pro angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu a ruštinu. 45 minutovou výukovou hodinu lze absolvovat pouze v jazykovém centru Praha. Účastí na ní se nezavazujete k nákupu kurzu.

Jazykové kurzy podle intenzity výuky

Výuka jazyků probíhá v různých kurzech, které se mimo jiné liší intenzitou výuky. Pokud chcete nastoupit na nový jazyk opravdu zostra, vyberte si jeden z intenzivních jazykových kurzů. Výuka probíhá 8 - 12 hodin denně a celkové trvání je 1 - 6 týdnů. V intenzivních kurzech vyučujeme převážně angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu a češtinu pro cizince.

V dlouhodobějších kurzech, kde můžete studovat všech 14 cizích jazyků, navštěvujete jazykovou školu 1x nebo několikrát týdně a postupujete pomalejším tempem.

Vyberte si jazykových kurz podle svých představ, případně se přihlaste na ukázkovou lekci zdarma a kontaktujte kancelář jazykové školy v Praze, kde Vám k jazykovým kurzům podáme všechny potřebné informace.