Individuální jazykový kurz jako vánoční dárek

on 12 prosinec 2015
Vytvořeno: 12 prosinec 2015

Hledáte vhodný vánoční dárek? Nebo chcete udělat radost i sobě? Nadělte si individuální jazykový kurz v jazykové škole Berlitz Praha. Soukromé kurzy cizích jazyků nikdy nevyjdou z módy a vždy se Vám budou hodit.

Soukromá výuka jazyků v Praze

Jazykové centrum Berlitz Praha nabízí soukromé jazykové kurzy s výukou přímo v centru Prahy nebo v místě, které si určíte. Naše jazykové kurzy probíhají podle výukové metody Berlitz®, která má dlouholetou tradici a je oblíbená mezi všemi, kteří se díky ní skvěle naučili nový cizí jazyk. Naučit se můžete více než 14 cizích jazyků.

Kurzy jazyků jsou vedeny rodilými mluvčími, kteří se během individuálních lekcí věnují na 100 % jen jednomu účastníkovi. Díky jejich maximální pozornosti jsou studenti motivováni k aktivnímu zapojení do hodiny, kde z více než 60 % času mluví oni. Konverzace je totitž stěžejní učební metodou, se kterou se v Berlitz Praha setkáte. Nebiflujeme poučky a pravidla, ale mluvíme, mluvíme, mluvíme...

Intenzivní jazykové kurzy

Jestliže se potřebujete nový cizí jazyk naučit opravdu rychle, nebo si chcete osvěžit již dříve nabyté znalosti, doporučujeme Vám intenzivní jazykové kurzy. Originální a inovativní kurz Total Immersion® zahrnuje celodenní výuku jazyků (12 hodin) 5 dní v týdnu. Během výuky se setkáte s jedním až dvěma lektory. Jedna hodina denně je totiž vždy věnována nácviku situací ve skupině. V zimním období také můžete využít časově omezené nabídky na Winter Immersion, což je jazykový kurz odvozený z Total Immersion®. Pro dosažení očekávaného cíle doporučujeme délku kurzů 2 až 3 týdny.

Individuální jazykové kurzy

Jestliže chcete zkombinovat docházkový a online jazykový kurz, pak se právě nabízí možnost využít akční balíček jazykového kurzu Warm Up s online jazykovým kurzem CyberTeachers®. Warm Up zahrnuje 10 lekcí v jazykovém centru Berlitz Praha a CyberTeachers® je licence na online platformu pro samostudium jazyků.

Informujte se o všech možnostech jazykového vzdělávání přes poptávkový formulář vpravo nebo zavoláním na telefonní číslo +420 273 136 015.