Aktuální nabídka jazykové školy Berlitz Praha

on 28 červen 2016
Vytvořeno: 28 červen 2016

Aktualni nabidka jazykove skoly Berlitz

Chcete se naučit nový jazyk nebo se potřebujete v cizím jazyce zdokonalit?

Ať už potřebujete studovat cizí jazyk kvůli práci, studiu či cestování nebo si jen chcete rozšířit obzory, jazyková škola Berlitz Praha Vám umožní naučit se nový jazyk nebo zdokonalit se v jakémkoliv jazyce tak, abyste v něm plynule mluvili, psali bez chyb a dokonce i mysleli v krátkém časovém období, a to již během pár týdnů či měsíců.

Jazyková škola Vám nabízí prezenční výuku 14 jazyků formou živých lekcí s lektorem v regionu Praha a okolí. Dále si můžete vybrat virtuální jazykové kurzy jazykové školy Berlitz Praha a naučit se kterýkoliv z více než 40 světových jazyků.

Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí tyto jazykové kurzy:

•    Soukromé jazykové kurzy

Jedná se o kurzy cizích jazyků, kde máte lektora pouze pro sebe, čímž můžete dosáhnout nejlepších výsledků. Navíc si lekce můžete individuálně plánovat.

•    Firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy jsou oblíbeným zaměstnaneckým benefitem. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí jazykové kurzy pro zaměstnance a manažery, které jsou přímo stvořeny potřebám firmy. Pro Vaše zaměstnance nabízíme kurzy obchodní angličtiny nebo specializované jazykové kurzy zaměřené na obor Vašeho podnikání.

•    Online jazykové kurzy

Online jazykové kurzy jazykové školy Praha Berlitz Vám umožňují učit se jeden z více než 40 cizích jazyků kdykoliv a kdekoliv budete chtít, třeba z pohodlí Vašeho domova anebo ze zahraničí. Stačí Vám k tomu jen připojení k internetu.

•    Telefonické jazykové kurzy

Prostřednictvím telefonických kurzů cizích jazyků se můžete učit cizí jazyk kdekoliv, ať už například vlakem cestou z práce nebo z Vašeho domova.

Navíc, kromě jazykových kurzů pro dospělé, Vám jazyková škola Berlitz Praha nabízí:

•    Jazykové či manažerské kurzy pro firmy.
•    Pro děti a mládež – dětské jazykové kurzy, letní tábory a studium v zahraničí.
•    Překlady a tlumočení.

Máte zájem se dozvědět více o kurzech jazykové školy Berlitz Praha?

Kontaktujte nás, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.