Novinky

15 srp

Online vyuka jazykuVíme, že v dnešní multikulturní době můžete žít část roku v cizině nebo může Vaše pracovní náplň zahrnovat služební cesty do zahraničí. Přesto se ale můžete učit cizí jazyk, protože výuka cizího jazyka v dnešní době již neznamená nutnost pravidelně navštěvovat jazykovou školu.

Naopak – máme pro Vás online jazykové kurzy! Můžete se učit jak z pohodlí svého domova, při cestě vlakem nebo v zahraničí. Stačí mít jen připojení k internetu.

více info
18 čec

Chcete prožít léto aktivně a naučit se španělsky? Nemůžete se navíc rozhodnout, zda máte zájem o individuální jazykový kurz s lektorem pouze pro sebe, či se chcete učit španělštinu online?

Ať už si vyberete první či druhou variantu, obojí najdete v jazykové škole Berlitz Praha!

více info
28 čen

Aktualni nabidka jazykove skoly Berlitz

Chcete se naučit nový jazyk nebo se potřebujete v cizím jazyce zdokonalit?

Ať už potřebujete studovat cizí jazyk kvůli práci, studiu či cestování nebo si jen chcete rozšířit obzory, jazyková škola Berlitz Praha Vám umožní naučit se nový jazyk nebo zdokonalit se v jakémkoliv jazyce tak, abyste v něm plynule mluvili, psali bez chyb a dokonce i mysleli v krátkém časovém období, a to již během pár týdnů či měsíců.

více info
03 kvě

Anglictina deti letni taborNově zrekonstruovaný statek z 19. století se nachází v malé klidné vesničce Břežany na hranicích Středočeského a Západočeského kraje. Na statku je 9 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC. Výuka probíhá v prostorách statku a při pěkném počasí venku na čerstvém vzduchu. Statek má společenskou místnost s krbovými kamny a hracím koutem pro děti a dále plně vybavený sál pro další aktivity dětí.

více info