Letní kurzy jazyků pro děti v Berlitz Praha

on 15 duben 2016
Vytvořeno: 15 duben 2016

letni jazykove kurzy pro deti v PrazeBlíží se letní prázdniny, Vaše děti zůstávají v Praze a Vy byste chtěli, aby strávily volný čas aktivně? Právě pro ně jsou zde připraveny letní kurzy cizích jazyků v jazykové škole Berlitz Praha.

Letní kurzy jsou určeny pro děti ve věku od 8 do 15 let

Výuka angličtiny probíhá pouze v cílovém jazyce. Výuka jazyka je vedena zábavnou formou a v uvolněné atmosféře, aby Vaše děti zaujala.
Letní kurz angličtiny trvá jeden týden, to je od pondělí do pátku dopoledne od 9.00 do 13.00 hodin v jazykové škole Berlitz Praha. Po celou dobu mají děti zajištěno občerstvení a pitný režim.

Letní kurzy cizího jazyka mají pro Vaše dítě stejná pozitiva jako ostatní dětské jazykové kurzy, které nabízíme během školního roku. Konverzační Berlitz metoda pomůže dítěti k mnohem rychlejšímu osvojení si cizího jazyka. Studium probíhá v malých skupinách, a tím pádem se Vaše dítě zapojí efektivněji do výuky. Lektoři jazykové školy Berlitz Praha vyučují daný jazyk v autentickém přízvuku.

Letní jazyková škola se koná v těchto termínech:

  • 11. - 15. 7. 2016
  • 25. – 29. 7. 2016
  • 8. – 12. 8. 2016
  • 15. – 19. 8. 2016

Cena kurzu: 4.995,- Kč (vč. DPH), kurz zahrnuje 5 x 5 lekcí.

Níže si můžete stáhnout:

Zapojte Vaše dítě do jazykového kurzu v Berlitz Praha během prázdnin! V září se jistě bude těšit do celoročního dětského kurzu, kde se bude potkávat se svými kamarády.

Výuka angličtiny pod vedením rodilých mluvčích

Zkušení a certifikovaní lektoři jazykové školy Berlitz jsou tím nejlepším, co můžete pro své dítě udělat při výuce cizího jazyka. Součástí lekce je zpívání, tancování, kreslení, učení hrou a vyprávění příběhů, což Vaše dítě jistě zaujme, a výuka angličtině jej bude ještě více bavit.

Zaujaly Vás letní kurzy angličtiny pro děti?

Kontaktujte nás a rezervujte si místo v letní jazykové škole Berlitz. Chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015.