Kurzy cizích jazyků u jazykové školy Berlitz

Chce Vás zaměstnavatel vyslat do zahraničí, ale nejste si jisti, zda jsou Vaše jazykové znalosti dostatečné? Máte zájem naučit se další cizí jazyk? Říká se, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Proto jazyková škola Berlitz nabízí kurzy až 40 cizích jazyků, z toho 14 prezenčně v Praze.

Proč kurz jazyků právě v jazykové škole Berlitz?

Neznáte-li úroveň svých jazykových znalostí, dáme Vám před započetím kurzu jazyka napsat rozřazovací test zdarma. Jazyková škola Berlitz má k dispozici celou řadou testů, jimiž prověří vaše znalosti, abyste mohli vhodně rozvíjet své znalosti cizího jazyka.  Kurzy cizích jazyků v jazykové škole Berlitz Praha Vás nebudou zbytečně zdržovat lekcemi pro začátečníky, jste-li už mírně pokročilí. Připravíme pro Vás program, abyste co nejdříve dosáhli svého cíle.  Chcete se naučit základy nového cizího jazyka během pár týdnů? Od toho jsou tu jazykové kurzy Sprint!

Učte se cizí jazyk kdekoliv

Nemáte dost času na docházku do učeben jazykové školy? Nevadí, řešením jsou online kurzy cizích jazyků či telefonické kurzy cizích jazyků. Můžete si vybrat skupinovou nebo individuální výuku jednoho z více než 40 cizích jazyků. Můžete studovat cizí jazyk, zatímco budete v pohodlí svého domova, kanceláře nebo ve vlaku cestou domů. Dokážeme Vás vzdělávat i na obchodních cestách. Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!