Jazykové kurzy metodou Berlitz

Metodu Berlitz® prověřily již tisíce studentů po celém světě. Ať už chcete studovat cizí jazyk z pracovních důvodů nebo se jen chcete naučit nový jazyk, můžete nám věřit, že s metodou Berlitz se nebudete nudit a dosáhnete výjimečných výsledků v rekordně krátké době.

Filosofie Berlitz Method® vychází z těchto principů:

 • Potřeby účastníků jsou na prvním místě.

  Před započetím kurzu cizího jazyka zjistíme, jaké jsou vaše cíle a potřeby, které situace chcete zvládnout a na jakých znalostech potřebujete stavět. Jazykové lekce budou šité na míru vašim osobním jazykovým cílům.

 • Od samého začátku mluvíte a myslíte vaším cílovým jazykem.

  Díky neustálému používání studovaného jazyka a interakci s rodilými mluvčími a dalšími studenty v kurzu do zvoleného jazyka proniknete ihned. Naučíte se cizí jazyk rychleji a s větším pokrokem než při dvojjazyčných výukových lekcích.

 • Velmi vysoké procento času strávíte mluvením.

  Klíčem jazykové výuky Berlitz je rozhovor. Jedině tak se naučíte komunikovat v cizí jazyce rychle a bez překážek.

 • Cílená výuka cizích jazyků

  Dáme Vám příležitost volně procvičovat cizí jazyk a přitom vás vedeme ke zlepšení. Vy tak získáte důvěru potřebnou při používání struktur a vlastním vyjadřování.

 • Intuitivní gramatika

  Těžkopádná gramatická cvičení u nás nezažijete - místo toho se učíte správně používat gramatiku při aktivní mluvě - doslova "intuitivně".

 • Výuka, která odpovídá vám

  Během lekcí s vámi pracujeme s použitím praktických orientačních pomůcek. Tak zjistíme, jak se vám nejlépe a nejefektivněji učí. Vytvoříme pro Vás osobní výukovou strategii. Podle Vašich potřeb zvolíme vhodné kurzové materiály.

  Nebudeme vás přetěžovat, ale ani vám nic neodpustíme. Zapojíte se do lekcí podle své vlastní výukové úrovně. Tak zaručíme rychlý pokrok a vysokou úroveň motivace. Deset úrovní Berlitz poskytuje optimální předpoklady pro bezproblémový vstup do kurzu. Umožňují přesně stanovit váš jazykový potenciál.