Soukromé a skupinové kurzy cizích jazyků

Každý dává přednost pokud jde o studium něčemu jinému! Pokud patříte k těm, kteří rádi potkávají nové lidi a nechají se skupinovou motivovat k vyšším výkonům, pak Vám jistě budou vyhovovat skupinové kurzy cizích jazyků. Možná ale patříte spíš mezi lidi, kteří upřednostňují soukromé lekce cizích jazyků, kde se nemohou schovávat v davu. Ať už se chcete naučit cizí jazyk pro účely cestování nebo si jen chcete zlepšit komunikaci a slovní zásobu v konkrétním oboru, jazyková škola Berlitz Vám připraví hodiny ušité na míru Vašim potřebám. Jazyková škola Berlitz nabízí výuku cizích jazyků pro každého. Díky unikátní metodě výuky Berlitz® dosáhnete nevídaného pokroku ve studiu cizích řečí již během jednoho týdne!

Jazykové kurzy pro jednotlivce

 • Total Immersion®

  Domluvte se cizím jazykem již během 2 až 3 týdnů! Jazyková škola Berlitz nabízí nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit cizí jazyk. Kurzy cizích jazyků Total Immersion jsou soustředěny zejména na cizojazyčnou konverzaci.
  Jazykové kurzy Total Immersion® »

 • Individuální jazykové kurzy Premium

  S individuálními kurzy cizích jazyků Premium se naučíte cizí jazyk již bě hem12 týdnů. Tyto hodiny cizího jazyka jsou určeny těm, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobujeme potřebám a možnostem klientů.
  Soukromé jazykové kurzy Premium »

 • Jazykové kurzy Classic

  S balíčkem soukromé výuky cizích jazyků Classic pocítíte první pokroky již během 8 týdnů. Kurz cizích jazyků Classic je určena těm, kdo chtějí brzy vidět výsledky a studenty, kteří mají omezené množství času.
  Kurzy cizích jazyků Classic »

 • Jazykové kurzy Express

  Naučte se cizí jazyk za 4 týdny (40 vyučovacích hodin)! Výuka cizího jazyka v kurzu Express je zcela přizpůsobena klientovi. Individuální kurzy cizích jazyků Express jsou určeny těm, kteří se potřebují naučit cizí jazyk v rekordně krátké době.
  Individuální kurzy jazyků Express »

 • Individuální kurzy jazyků SPRINT

  Naučte se cizí jazyk během jednoho týdne! S 9 hodinami cizího jazyka denně zaměřenými na konverzaci dosáhnete díky jedinečné revoluční metodě Berlitz® neuvěřitelného pokroku už za pouhý jeden týden.
  Individuální výuka jazyka SPRINT »

 • Individuální výuka cizích jazyků Warm Up

  Vyzkoušejte revoluční metodu Berlitz® v 10 lekcích za akční cenu! Obsah kurzů i hodiny přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.
  Individuální výuka jazyků Warm Up »

 

Skupinové kurzy cizích jazyků Berlitz

 • Kombinovaná skupinová výuka Berlitz

  Kombinovaná skupinová výuka Berlitz v sobě spojuje to nejlepší ze skupinové výuky jazyků ve třídě jazykové školy s domácí přípravou v podobě e-lekcí. Poté, co doma absolvujete několik e-lekcí, si přijdete získané znalosti s ostatními studenty procvičit při konverzaci s rodilým mluvčím.

  Každá studijní skupina má max. 4 účastníky. Kombinovaná výuka jazyků »

 • Výuka jazyků pro dva

  Lekce cizích jazyků pro dva - polosoukromá výuka - představuje ideální řešení pro ty, kteří se chtějí rychle naučit cizí jazyk a přitom ušetřit 50 % nákladů. Tento typ jazykového kurzu je vhodný zejména pro kolegy v práci, přátele nebo partnery. Můžete se rozhodnout mezi intenzivním kurzem s lekcemi každý den nebo standardním kurzem s 1 nebo 2 hodinami týdně. Kurzy začínají podle aktuálního plánu kurzů, který Vám na požádání zašleme. Více o výuce jazyků pro dva »

 

Chcete si vyzkoušet individuální nebo skupinové kurzy jazyků?

Kontaktujte nás a domluvte si zkušební hodinu zdarma! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a sdělíme Vám ceny jednotlivých kurzů cizích jazyků.